KONZULTACE

Pokud si chcete domluvit termín konzultace, máte jakoukoliv otázku nebo zájem o spolupráci, kontaktujte mě, prosím, přes emailovou adresu oliviesvoboda@gmail.com.

místo setkání

Potkejme se tam, kde se cítíte příjemně a bezpečně. Rozumím, že pro intimní konverzace o vašem zdraví a rodině může být někomu veřejný prostor (jako například kavárna) nepohodlný. 

Pokud jste z Prahy, ráda vás navštívím u vás doma a možný je i videohovor přes ZOOM.

průběh konzultací

Před naším prvním setkáním se na vás chci maximálně naladit, abychom mohli konzultaci vést přesně tím směrem, kterým vy osobně potřebujte. K tomu mi pomůžou informace o vašem zdravotním stavu, o vašich cílech i pochybnostech a váš 3 denní jídelníček, který vás poprosím před naším prvním setkáním vyplnit. Tyto dva dokumenty doprovází ještě dohoda o poskytování výživového poradenství.

Naše první setkání bude trvat přibližně hodinu a půl, kdy se stihneme dostatečně seznámit. Pokud vám bude moje společnost sympatická, doporučení s vámi budou rezonovat a budete chtít zůstat v kontaktu, každá další konzultace už bude kratší a proto je jinak finančně hodnocena.

Chci, abyste se během konzultace soustředili pouze na náš rozhovor a nemuseli si nic zapisovat.  Zároveň vím, jak je důležité mít možnost se k informacím vrátit a proto ode mě po každém společném setkání dostanete email, kde budou shrnuty témata, kterým jsme se společně věnovali.

Pokud budete mít mezi konzultacemi otázky, nebo vyvstanou neodkladné situace, ráda vás podpořím i online. V případě, že se bude množství dotazů blížit spíš osobnímu setkání, navrhnu vám termín další konzultace. Emailová komunikace mezi konzultacemi má též svoji hodnotu, ve které se odráží můj čas a důležité informace.

moje hranice

Je pro mě důležité, abyste byly neprůstřelně seznámeni s tím, že moje doporučení jsou pouze v rozmezí certifikovaného výživového poradce pro maminky a děti. Nejsem ani lékař, ani nutriční terapeut. A ačkoliv jsem přesvědčena, že strava a klidná hlava jsou naprosto klíčové pro naše zdraví - ať už jako prevence nebo důležitá pomocná ruka při uzdravení - v mých silách není diagnostikovat a léčit. Opravdu ráda budu hloubkově pečovat o zdraví vaší rodiny pomocí výživného jídla a dokážu vás holisticky podpořit i při určitých zdravotních komplikacích. Jsou ale momenty, kdy je mojí povinností a zodpovědností vás nasměrovat na vašeho praktického lékaře nebo specialistu. Budu ráda, když s ním budete konzultovat moje doporučení a až potom se rozhodnete, zda je budete, nebo nebudete následovat.

Pokud máte ke konzultacím jakékoliv další otázky, moc ráda si o nich s vámi popovídám.

Těším se na vás.

Olivie

Přečtěte si:

VAFLE Z OVČÍHO JOGURTU & CHIA JAM
11. 3. 2023 by Olivie