Jsem Olivie

a věřím, že pečovat o sebe a svoje děti dobrým jídlem, je jedna z nejhezčích rodinných tradic. Tento základ si s sebou naše děti ponesou kamkoliv se vydají a bude ovlivňovat ještě větší horizont, než možná čekáme. Strava má kouzelnou sílu, ale k výživě člověka patří i blízkost, důvěra a komunita, která se v období vytváření rodiny formuje. Tyto tradice potřebujeme ze všeho nejvíc a já vás chci podpořit v tom jim propadnout a spoléhat se na ně. 

Můj pohled

Moje doporučení se opírají o tradiční kulturu, celostní pohled na zdraví, nejnovější výzkumy a neodmyslitelně o mé vlastní zkušenosti. Spoléhám se při tom především na opravdové jídlo, které vnímám jako ten nejlepší přirozený zdroj živin a energie pro naše tělo i hlavu. Zároveň zůstávám nohama na zemi a uvědomuji si všechny okolnosti, kdy se krása výživy setkává s realitou. Tou může být málo času, energie nebo peněz. Jde o neodmyslitelné faktory rodičovství, které spolu vyladíme tak, aby pro vás byly vaše cíle dosažitelné, udržitelné a dělaly vám radost. 

Čas

Všichni víme, že čas je tou nejvzácnější proměnnou. Chci vás proto motivovat nejen k volbě dobrého a výživného jídla. Společně pojďme najít způsoby, jak efektivně využívat svůj čas i energii tak, aby konzistence dělala zázraky. 

Partneři

Partneři, kteří chtějí být součástí konzultací, jsou víc než vítáni. Zapojení celé rodiny je ta největší podpora a pomoc. Přijďte jako doprovod své ženy nebo jako zástupce svého dítěte. 

Nemůžu se dočkat, až se poznáme. 

Moje certifikace

Pochutnat si na jídle je jednoduše zážitek. V posledních letech ale intenzivně vnímám i jeho jedinečnou sílu ovlivňovat náladu mého těla i hlavy. 

Se založením rodiny přišly myšlenky o sdílení mých zkušeností. Měla jsem ale pouze know-how nadšence a ne odborníka. Chyběla mi česká platforma, na kterou bych se mohla bezpečně obrátit a inspiraci jsem hledala většinou v Austrálii a Americe. Zajiskřilo to, když jsem objevila Oh Baby School of Holistic Nutrition (dřív Oh Baby Academy) založenou kanaďankou Carley Mendes.

O škole

Jedinečný certifikační program Oh Baby využívá inovativní přístup ve vzdělávání nutričních specialistů a vychází především z tradičních hodnot, které se opírají o moderní výzkumy. Škola prosazuje zdraví ženského těla především na základě přirozené výživy a celostní péče. Celý tým se vyznačuje neuvěřitelnou empatií, podporou a vzdělaností v oblasti zdraví žen. Péči věnují zejména plodnosti, výživě během těhotenství, porodu, kojení a růstu dětí. 

O kurzu

Vybrala jsem si certifikační kurz Master Certification, který pokrývá celé spektrum: základní holistickou výživu, výživu v těhotenství, během porodu, po něm, při kojení a též výživu dětí včetně představování prvního jídla nebo potravinových přecitlivělostí a atopických ekzémů. Certifikace mi trvala rok, probíhala online a její součástí byly i tzv. “Client Trials” kdy jsem se osobně setkávala s klienty a z těchto konzultací byla hodnocena.  

Věnovat čas, peníze a energii certifikaci bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Ujistila jsem se ve svých názorech a otevřel se mi opravdu magický svět výživy a celostního well beingu, který mi dává obrovský smysl. 

Pokud cítíte, že byste ve studiu mohli najít stejnou vášeň jako já, nebo máte na certifikační program od Oh Baby jakékoliv otázky, budu moc ráda, když se mi ozvete. Bylo by skvělé cítit podporu širší komunity. 

Certifikát

Přečtěte si:

VAFLE Z OVČÍHO JOGURTU & CHIA JAM
11. 3. 2023 by Olivie