PRVNÍ JÍDLO V ŽIVOTĚ & VÝŽIVA DĚTÍ

Představovat svému dítěti první jídlo v životě je vzrušující zážitek, který s sebou nese i velkou míru zodpovědnosti. Máme skvělou příležitost ovlivnit zdravý vztah našeho dítěte nejen k jídlu, ale ruku v ruce i k jeho vlastnímu tělu a sobě samému. Nasměrovat jeho volby v budoucnosti může nejen to, co děťátku nabídnete, ale také jakým způsobem a s jakými emocemi. Vnímavost miminek a dětí je stejně tak sladká, jako křehká a věřím, že všichni pro ně chceme jen to nejlepší. To nejlepší pro jednoho však nemusí být tou správnou volbou pro druhého.

Pojďme se spolu pobavit o

  • metodách představení jídla,
  • našich emocích při jídle,
  • důležitých vitamínech a minerálech pro správný růst a vývoj
  • a současně i o tom, čemu se vyhnout a proč. 

Naladíme se přitom na tempo vaší rodiny, vaše tradice a přesvědčení. Ať už se na tuhle jízdu připravujete, nebo sháníte pomoc či inspiraci během ní, ráda vás doprovodím. 

Moje role

Pomůžu vám rozpoznat, zda už je něžný trávicí systém vašeho dítěte připraven na první sousta, jaké jídlo zvolit, jak ho kombinovat a taky jakým způsobem představovat potravinové alergeny. Nabízím i pomoc při atopických ekzémech a potravinových přecitlivělostech formou eliminační diety a hloubkové péče o zdraví střev. 

Ať už je vaše situace jakákoliv, moc ráda osobně poznám vás i vaši rodinu a budeme v tom společně. 

Moje oblíbená kuchařka pro děti

Absolutní game changer ve světě dětské výživy. Tuhle jedinečnou knihu napsala australanka Luka McCabe (můžete znát z instagramového účtu @boobtofood) ve spolupráci s Carley Mendes, zakladatelkou Oh Baby School of Holistic Nutrition. V knize najdete nejen spoustu výživné teorie, ale ještě větší množství těch nejnabitějších receptů. Luka má za sebou certifikační kurz Oh Baby.
Chci svoji Milk To Meals

Přečtěte si:

VAFLE Z OVČÍHO JOGURTU & CHIA JAM
11. 3. 2023 by Olivie