VÝŽIVA BĚHEM TĚHOTENSTVÍ

V období těhotenství se vytváří úplně nová verze našeho těla i hlavy. Dýcháme novou míru zodpovědnosti, protože teď už nejde “jen o mě”. Doprovází nás koktejl emocí, který ještě k tomu musí být nealko. Střídají se pocity vzrušení, (nejen) motýli v břiše ale i pochybnosti, křehkost a zranitelnost. Někdo rozkvete, někomu je těžko. Neporazitelnou energii střídá absolutní únava, chvíli máme neodkladnou chuť a hlad, potom žaludek na vodě nebo zapálenou žáhu. Některé názory vidíme ostřeji než kdy jindy, ale v nových tématech a emocích se můžeme snadno ztrácet. Hlavně neztratit sama sebe. 

Každá ho prožíváme jinak a přece se občas potkáváme. Všechny minimálně v té intenzivní změně. 

Tendence udělat všechno správně je ale občas pod tlakem rozdílných doporučení ze všech stran. Proto mě těší, že jste tady a moc ráda vás podpořím především ve vaší intuici. 

Témata našeho setkání

  • Věnovat se budeme důležitým vitamínům a minerálům pro zdravé těhotenství a vývoj miminka a jak je nejpřirozeněji dostat z opravdového jídla.
  • Pokud bude potřeba, ráda vám poradím s výběrem toho nejčistšího a nejefektivnějšího doplňku stravy.
  • Soustředit se budeme i na efektivitu v kuchyni, která šetří čas i energii.
  • Podpoříme společně vaši imunitu, trávicí systém a současně také určité těhotenské kondice jako je nevolnost, pálení žáhy, zácpa, křeče a další. 
  • Společně se pak připravíme na porod i období po něm. 

Tohle vše naladíme na vaše tempo, priority a chutě. 

Ozvěte se mi s čímkoliv a pokud to bude v mých silách, ráda budu vaší podporou. 

Přečtěte si:

VAFLE Z OVČÍHO JOGURTU & CHIA JAM
11. 3. 2023 by Olivie