VÝŽIVA PO PORODU A PŘI KOJENÍ 

Teď je na řadě ten nejněžnější přístup. Pocit bezpečí a pochopení je základním stavebním kamenem pro pečlivé hojení a adaptování se na novou životní roli. Hormonální změny jsou na horské dráze a my se můžeme akorát pevně připoutat a bezpečně se držet našich jistot. Ty najdeme nejen sami v sobě, ale v této fázi především v našich nejbližších a jejich péči. 

Neodmyslitelnou součástí této péče je blahodárně výživné jídlo, které nám dodá tolik potřebnou energii a podporuje rychlost hojení. Ať už se na tuto dobu připravujete, nebo už ji prožíváte a potřebujete podpořit, najdeme společně ty nejjednodušší a nejúčinnější rituály, jak si tuhle neuvěřitelnou transformaci užít a obejmout všechny její fáze.

 

Věnovat se budeme

  • přípravě hloubkově pečujícího jídla pro čerstvou maminku,
  • probereme důležité živiny,
  • pokryjeme některé komplikace, které by mohly nastat
  • a své místo bude mít i management domácnosti a vytváření komunity, na kterou se můžeme spolehnout. 

Kojení

Ať už vaše děťátko plánujete kojit, kojíte nebo naopak nechcete či nemůžete, moc ráda vás touhle cestou provedu. Kolem kojení vzniká spousta kontroverzních bublin a maminky v tom můžou ztrácet pevnou půdu pod nohama. Chci, abyste se cítily bezpečně ve vašem rozhodnutí, věřily mu a dokázaly si ho ustát, když bude potřeba. 

Podpoříme spolu vaše tělo, aby přijímalo dostatek živin jak pro miminko, tak pro vás a pokryjeme i případné komplikace nebo fázi odstavení. 

Přečtěte si:

VAFLE Z OVČÍHO JOGURTU & CHIA JAM
11. 3. 2023 by Olivie